Авторизуватись для більш швидкого доступу до кращих пропозицій. Натисніть тут якщо у вас немає облікового запису.

Міжнародний медичний коледж Бізнес

1 рік тому Навчання Kyiv   353 просм
Область: Kyiv

Міжнародний медичний коледж

Вищий навчальний заклад «Міжнародний медичний коледж»

02091, м Київ, Харківське шосе, 121

Тел. +38 (044) 560-88-28, +38 (044) 560-82-16

E-mail: [email protected] 

Директор: Чернишов Віктор Іванович

Міжнародний медичний коледж є правонаступником медичної школи, створеної на базі Дарницького районного медичного об’єднання відповідно до розпорядження представника Президента України у Дарницькому районі м. Києва 13.04.1994 р. за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та Київської міської державної адміністрації. Коледж створено як недержавний навчальний заклад, основною метою якого є підготовка та перепідготовка середнього медичного персоналу для надання кваліфікованої медичної та духовно-психологічної допомоги населенню.

Вищий навчальний заклад «Міжнародний медичний коледж» відкрито 15.04.2004 р. за реєстраційним номером №03671. Коледж є юридичною особою, що здійснює освітню діяльність відповідно до статуту, затвердженого Міністерством освіти і науки України.

Коледж є єдиним вищим навчальним закладом у м. Києві, який надає освіту інвалідам з вадами зору та слуху з подальшим працевлаштуванням. Після закінчення коледжу випускникам надається диплом державного зразка та атестат про повну середню освіту.

За період свого існування Медична школа і Міжнародний медичний коледж здійснили:

- 13 випусків зубних техніків;

- 12 випусків медичних сестер;

- 4 випуски медичних сестер з вадами зору та слуху.

Випускники коледжу працевлаштовані та працюють не лише в Україні, але й у Росії, Ізраїлі, США, Канаді, Португалії, Білорусії.

Навчання у коледжі є платним. Абітурієнти зі статусом інваліда по зору вступних іспитів не здають. Навчання триває протягом 3 років. Студенти забезпечуються гуртожитком (платним). Квоти на кількісний склад групи не існує.